نتایج جستجو برای عبارت :

کار خانگی داشته باشید که مفید باشد

ما أكثر ما یُواجَه الزائر بهذا السؤال غیر الوجیه: "هل استلمت الضریح؟" فصار كثیر من الزوّار یزعم أن الزیارة من دون استلام الضریح غیر مضبوطة، فلا تهنأ له الزیارة إلا إذا استطاع أن یشقّ طریقا من بین الازدحام إلى الضریح. فإن قدر على ذلك رجع إلى أهله مسرورا مرفوع الرأس، وإلّا رجع خائباً! لیتنا كنّا ندع هذا السؤال جانبا، لكی لا یشتبه الأمر على بعض فیزعم أن قد أفلح الیوم من استقوى! إن استلام الضریح عمل جیّد وعظیم بلا ریب، ولا یحلو للضریح أن یُترك خ
خدایا سمت کوه بورم یا دریا
کجه قرار بیرم مه دل بوه وا
اگه دوه مه دور تار و لله وا
مه تن اینجه درا مه دل با کیجا

حال و هوا داشته نرگس بانو
چشم جلا داشته نرگس بانو
قد رعنا داشته نرگس بانو
امر خدا داشته نرگس بانو
مهر و وفا داشته نرگس بانو

چنده من هارشم این دار و اون دار

از دست عاشقی دل دارمه نخار
الهی بمیره دشمن برار
مه قسمت نیبو خرابه کنار

حال و هوا داشته نرگس بانو
چشم جلا داشته نرگس بانو
چادر سیا داشته نرگس بانو
امر خدا داشته نرگس بانو
مهر
سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.
از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و ... داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفرو
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
شرکت خدمات نظافتی امروزه کارهای نظافت منزل و شرکت و راه پله و ساختمان و ... را دارد.
امروزه برای تمیزکردن چه راه  حل های مناسب و زود بازده می باشد ، که بعد از نظافت بتوان رضایت کارفرما را نیز داشته باشیم.
در اول مراحل باید نظافتچی آماده به کار داشته باشیم ف
در دومین مراحل باید استفاده محصولات شوینده را کاملا نظافتچی آموزش دیده باشد.
سوم مراحل حتما در زمان خواسته شده باید دقت کافی داشته باشد.
تمیزکردن برای هر نیروی خدمات از روش های مختلفی می توا
دستگاه طلایاب تصویری حرفه ایدر این مطلب به یک سری از ویژگی های اساسی یک فلزیاب و دستگاه طلایاب تصویری حرفه ای می پردازیم که ممکن است برای شما جالب باشد.خواندن این مطلب چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد  ولی به افزایش اطلاعات شما در مورد فلزیاب و طلایاب کمک بسیار می کند که شاید برای همه نحوه عملکردشان جالب باشد . چه بسا افرادی که قصد خرید فلزیاب و یا طلایاب دارند و از وجود چنین ویژگی های مهمی در یک دستگاه فلزیاب غافل اند!خیلی خوب میرویم سراغ اصل مطل
نوروز که فرصتی نیک برای دید و بازدیدها است، نباید از این غافل شد که اگر شخص دین دار باشد و بخواهد رفتار مؤمنانه داشته باشد باید به این نکته توجه داشته باشد که در این دید و بازدیدها لازم است که مایه فخر و زینت باشد که ادب رفتاری و البته ادب در سخن او نمونه باشد.
ادامه مطلب
چرا باید ایمیل داشته باشیم
یکی از اصلی ترین مسائل برای هر کسی در دنیای امروز، داشتن ایمیل می باشد، ساخت ایمیل کار سختی نیست و هر کسی می تواند این کار را با کمترین میزان دانش انجام دهد. ایمیل یکی از عناصر کلیدی ثبت نام در هر وب سایتی می باشد و کمتر پیش می آید که سایتی وجود داشته باشد که برای ثبت نام از شما ایمیل نخواهد.
چرا باید ایمیل داشته باشیم
یکی از اصلی ترین مسائل برای هر کسی در دنیای امروز، داشتن ایمیل می باشد، ساخت ایمیل کار سختی نیست و هر کسی می تواند این کار را با کمترین میزان دانش انجام دهد. ایمیل یکی از عناصر کلیدی ثبت نام در هر وب سایتی می باشد و کمتر پیش می آید که سایتی وجود داشته باشد که برای ثبت نام از شما ایمیل نخواهد.
عاجزانه دنبال کار نگردیمعاجزانه دنبال پول و درآمد نباشیمشادمانه جستجو کنید، یعنی از سپاسگزاری لبریز باشید.
خواستهایمان را از خدای متعال بخواهیم 
به دعای خود ایمان قلبی داشته باشیم که خواسته ما اگر به خیر صلاح ما باشد
به لطف خدای متعال اجابت می شود وارد هر کاری نشوید، به کاری که دوست دارید داشته باشید عشق داشته باشید تجسمش کنید و باور داشته باشید که به دستش خواهید آورد.شما مخلوقات قدرتمند ی هستید عاجز نیستید شما نمادی از شکوه و عظمت خداو
خرید چوب جهت ساخت میز رزین اپوکسی
یکی از نکات بسیار مهم جهت ساخت میز رزین اپوکسی این می باشد که شما از چوب مناسب استفاده کنید خوشبختانه به وسیله رزین اپوکسی امروزه در ایران می توانیم از چوب های کاملاً خراب جهت ساخت میزهای رزین اپوکسی مدرن و بسیار زیبا استفاده کنیم و از این کار در کنار لذت کسب درآمدی خوبی را داشته باشیم. اما سوالی که همیشه پرسیده می شود این است که از کدام چوب استفاده کنیم پیشنهاد من این است که شما از چوب هایی استفاده کنید که د
۱-قاطعیت:هر لحظه منتظر توپ و حمله ای باشد
۲-چابکی:برای دفاع از دروازه باید زمین بخورد،بپرد و انعطاف داشته باشد
۳-جرات و شجاعت: باید شجاعت پریدن و شیرجه زدن بین آن همه بازیکن را داشته باشد
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
با اینکه قوول داده ام هیچ وقت خاطراتت را مرور نکنماما هر از گاهی یواشکی توی ذهنم تو را مرور میکنم
دعا میکنم که خدا کند دل به دل راه نداشته باشد
که اگر داشته حتما تو هم میفهمی که من یادت افتاده ام
ننهههه اصلا دعا میکنم کاش دل به دل راه داشته باشد 
آنوقت دلم خوش است به اینکه شاید اول تو خاطراتمان را مرور کرده ای و من به یادت افتاده ام 
#دلخوشی_های_کوچک
#به_وقت_دلتنگی
زندانیان قرن بیست و یکیم ما...
با این تفاوت که زندانی حداقل روزی اندک زمانی دارد برای ارتباط با دنیای بیرون...
ما جرممان آنقدر سنگین است که نه باید ارتباطی داشته باشیم با کسی و نه کسی از ما خبر داشته باشد...
میتوانیم صدها دفتر حبسیه بنویسیم از روزگارمان...

فروش عسل طبیعی در ایران
عسلی که به صورت طبیعی به فروش می رسد. یکی از روشهای فروش عسل در کرج یا فروش عسل در تهران از طریق بازاریابی مستقیم می باشد. 
بازاریابی مستقیم بعنی اینکه عسل طبیعی را به صورت حضوری در جلوی درب شرکت ها یا مغازه ها یا فروشگاه ها یا ادارات مرتبط یا داروخانه یا عطاری ها به کار بازاریابی مشغول شوید.
از  آنجایی که فروشنده عسل طبیعی باید به کار خود تسلط داشته باشد و یک مقدار در مورد بیماری ها و طب سنتی و اسلامی اطلاعات کافی داشت
رمزنگاری دو طرفه (End-To-End) به قدری امنیتی است، که دولت آمریکا در صدد آن برآمده تا تلگرام و واتس آپ را از این نوع رمزنگاری در آمریکا باز دارد.
به گفته مقامات دولتی آمریکا این نوع رمزنگاری باعث شده تا دولت نتواند بر داده های تبادل شده بین کاربران نظارت داشته باشد. مسائلی مانند قاچاق مواد مخدر، پورنوگرافی کودکان و تروریسم از جمله مواردی هستند که دولت نیاز دارد تا بر داده های دیجیتال نظارت داشته باشد.
با اینکه هیچ کاربری حاضر نیست تا دولت بر فعالی
شرایط  مورد  نیاز  پرورش قارچ  در  محیط  بسته
اتاق پرورش
رطوبت ساز یا مه پاش
کولر
فن های ورودی و خروجی هوا
دماسنج میله ای و مینیمم، ماکزیمم
رطوبت سنج
محلی برای خروج آبهای اضافه در سالن پرورش
با توجه به اینکه سالن به آبپاشی جهت بالا رفتن و حفظ رطوبت و همچنین شستوشو نیاز دارد وجود شیر آب در سالن بسیار به راحتی کار کمک میکند
هیتر یا بخاری
موارد ضدعفونی کننده اتاق پرورش
ویژگی های اتاق پرورش قارچ
 اتاق پرورش قارچ برای نگهداری بیشتر رطوب
بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟
۱. به دیجیتال مارکتینگ برای رشد فروش سایت مسلط باشد۲. پس از اتمام پروژه ، کل سورس کد سایت را تحویل بدهد۳. برای طراحی سایت، قابلیت توسعه امکانات را لحاظ کند۴. ضمانت بازگشت وجه برای عدم رضایت از پروژه بدهد۵. در طراحی سایت از قالب آماده رایگان استفاده نکند۶. سایت را بر پایه طراحی ریسپانسیو پیاده سازی کند۷. در طراحی سایت از تکنولوژی AMP استفاده کند۸. در طراحی سایت تمامی امکانات سئو را پیاده ساز
دختر انگلیسی دان پسابندری! هنوزم حس قشنگی نسبت به احساس و مطالعه‌ات دارم، هنوزهم میخواهم بدانم کیستی اما به احترام تصمیمت دنبال هویتت نگشتم و نیستم. 
هنوزهم دوست دارم باهات از چیزهای بگم که با دیگرانی که نمی‌دانند و نمی‌خوانند نمی‌شود گفت. 
تو به‌مثابه‌ی احساسِ یک الهه‌ی در شهر گل‌ها که در حین زیباروی فکر زیبایی نه دارند و نه می‌توانند داشته باشند، اما الهه‌ها برخلاف گل هم زیبایند و هم میتوانند فکر زیبا داشته باشند. الهه ی که پسابند
علل متفاوتی برای کشیدن دندان وجود دارد:– پوسیدگیهای شدید یا عفونتی که منجر به آبسه های حاد یا مزمن شود.– دندانهای اضافه که جلوی رویش بقیه دندانها را بگیرد.– بیماریهای لثه که باعث لقی شدید دندان شود.– اگر در طرح درمان ارتو ضرورت کشیدن دندانی خاص وجود داشته باشد.– اگر دندان در خط شکستگی وجود داشته باشد.– اگر امکان عصب کشی دندان وجود نداشته باشد.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم 
شش سال دانشجویی بالاخره باید حاصلی جز درس خواندن و رسیدن به مراتب ترقی داشته باشد. ان شاء الله سعی می‌کنم تجربیات این شش سال را به صورت جسته و گریخته و در قالب خاطره بنویسم تا هم ماندگار شود و هم کم سن و سال‌تر‌ها دید بهتری نسبت به دانشگاه داشته باشند. 
عاجزانه دنبال کار نگردیمعاجزانه دنبال پول و درآمد نباشیمشادمانه جستجو کنید، یعنی از سپاسگزاری لبریز باشید.به دعای خود ایمان داشته باشید که خواسته خود را می طلبید،به خیر و برکت و فراوانی این دنیا ایمان داشته باشید .وارد هر کاری نشوید، به کاری که دوست دارید داشته باشید عشق داشته باشید تجسمش کنید و باور داشته باشید که به دستش خواهید آورد.شما مخلوقات قدرتمند ی هستید عاجز نیستید شما نمادی از شکوه و عظمت خداوند هستید...
من را دوست داشته باش؛در امتدادِ زمان،از شکوفه بارانِ درخت هاتا عرق ریزانِ گل هااز خش خشِ زرد و نارنجی ها زیرِ قدم هایِ دخترکان عاشقتا نفس هایِ گرم پسرک رویِ دستهایِ از سرما قرمز شده معشوقش...من را دوست داشته باش؛اندک و فراوانش مهم نیست،من را در گذران فصل هاهمچون روزِ اول دوست داشته باش...با هر بوسه ؛حسی شبیه اولین بوسه را تویِ رگهایت حس کنو با هر بار دیدنمبازفکر کنکه معشوقت حتمااز جایی جز زمین آمده...من را دوست داشته باش؛در امتدادِ شبهایِ طول
 یک توصیه این است که هم دستگاه‌های مدیریتی، هم اساتید، در داخل دانشگاه‌ها خودباوری را ترویج کنید. جوانی که تحت تربیت و تحت آموزش و تعلیم شماست، باید به خود اعتماد داشته باشد. بحثِ این نیست که شخصی به خودش اعتماد دارد، بحثِ این است که ما به خصال ملی خودمان، به امکانات ملی خودمان، به ذخائر فرهنگی خودمان، یک اعتماد به نفس عمومی داشته باشیم که به آن گفتیم اعتماد به نفس ملی - این حالت بایست در یکایک جوان‌های ما بروز پیدا کند؛ یعنی جوان ما وقتی ک
یکی از سازنده‌های بازی Hellpoint در بیانیه‌ای گفت:‌‌‌‌«اگر بخواهیم صادقانه در این خصوص اظهار نظر کنیم، باید گفت که نه؛ نمی‌تواند تأثیر چندانی داشته باشد. کنسول‌های نسل‌های قبل نیز همواره از این قبیل اختلافات را داشته‌اند و چیزی که در عمل مشاهده کردیم، اینگونه نبود. به خصوص درباره پلی استیشن که همواره ترفندها و تکنیک‌های سخت افزاری خاص خود را داشته است.‌مخصوصاً درباره GPUهای امروزی که به روش‌های مختلفی از ای‌ن FLOPS استفاده می‌کنند. هسته
خرید چوب جهت ساخت میز رزین اپوکسی
یکی از نکات بسیار مهم جهت ساخت میز رزین اپوکسی این می باشد که شما از چوب مناسب استفاده کنید خوشبختانه به وسیله رزین اپوکسی امروزه در ایران می توانیم از چوب های کاملاً خراب جهت ساخت میزهای رزین اپوکسی مدرن و بسیار زیبا استفاده کنیم و از این کار در کنار لذت کسب درآمدی خوبی را داشته باشیم. اما سوالی که همیشه پرسیده می شود این است که از کدام چوب استفاده کنیم پیشنهاد من این است که شما از چوب هایی استفاده کنید که د
بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟
۱. به دیجیتال مارکتینگ برای رشد فروش سایت مسلط باشد۲. پس از اتمام پروژه ، کل سورس کد سایت را تحویل بدهد۳. برای طراحی سایت، قابلیت توسعه امکانات را لحاظ کند۴. ضمانت بازگشت وجه برای عدم رضایت از پروژه بدهد۵. در طراحی سایت از قالب آماده رایگان استفاده نکند۶. سایت را بر پایه طراحی ریسپانسیو پیاده سازی کند۷. در طراحی سایت از تکنولوژی AMP استفاده کند۸. در طراحی سایت تمامی امکانات سئو را پیاده ساز
Beretta 8000 هم که با نام یوزپلنگ آمریکایی نیز شناخته می‌شود، بعد از Beretta 92 ساخته‌شده بود. مردم می‌خواستند تفنگی داشته باشند که بهترین تفنگ دنیا باشد، دقت و قدرت آتش داشته باشد و اندازه تفنگ کوچک باشد، همچنین هراسی از حمل آن نداشته باشند. این مدل از
ادامه مطلب
برای امسالم باید چندتا هدف‌گذاری داشته باشم؛ 
حداقل ۲۰ تا کتاب بخونم ~ در زمینه اخلاق و رمان حداقل ۳۰ درصد باشه.
در مکالمه انگلیسی و دایره‌ی لغات پیشرفت محسوسی داشته باشم.
آلمانی هم بتونم مکالمات ساده داشته باشم. ~ اولویت نیست.
حداقل یدونه سیستماتیک ریویو و یا دوتا ارجینال آرتیکل مشارکت داشته باشم.
کاهش مصرف گوشت
~ اگه بتونم تمرین ریاضی و نوروساینس
دارم به این فکر می کنم که داشته های ما در این مملکت چقدر فرّار و شکننده است. می تواند در چشم برهم زدنی از دست برود. مثل همین اینترنت، یا مثل سرمایه و پس اندازی که با هزار مصیبت جمع کرده ای. مثلا هر روز از خواب بیدار شوی و ببینی که ارزش ریالی دارایی هایت باز آب رفته. قیمت ها سر به فلک کشیده و چیزهایی که به فکر تهیه ی شان بوده ای از تو دورتر شده اند. اینترنتی که تو را به دهکده ی جهانی وصل می کرد، الان نهایتا در وضعیت کره ی شمالی گونه ای باشد و تو حرص بخ

فردی هستم که دچار بیماری فیبرومیالژیا می باشم ، آیا تزریق بوتاکس تاثیری در درمان این بیماری خواهد داشت ؟
پاسخ) یکی از استفاده های جانبی تزرق بوتاکس کاهش درد ها و اسپاسم های عضلانی مربوط به همین بیماری می باشد ، البته به یاد داشته باشید که این کار باید توسط فردی انجام گیرد که در این زمینه تخصص کافی را داشته باشد.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
سلام من 12 سال دارم و قطعا می دانید که کلاس ششم هستم. من دوست دارم مدرسه ی شادی داشته باشم. مثلا درون مدرسه فضایی پراز گل و درخت داشته باشد که شما برای ما فراهم کردید.یا ساعت آزمایش در مدرسه بیشتر شود وآزمایش های زیادی داشته باشیم ،دانش آموزان را به اردوی تفریحی و علمی بیشتر ببرید ،مسابقات بین کلاسی ما بیشتر شود تا بچه ها شاد باشند ، ساعت های خلاقیت مانند هنر ، سازه های ماکارونی و ... که این هم برای ما فراهم کرده اید و درنهایت معلم های خوب و خوش اخ
اپ طبآنچه یک طبیب و پزشک باید داشته باشدبا اپ طب:آنجه لایق شماست در یک محیط حرفه ای داشته باشید.همواره در یک کتابخانه مجهز باشیدبروز ترین کتاب های مورد نیاز را در گرایش های مختلف هموراه همراه داشته باشیدبه همه سوالات همه آزمون های مقاطع مختلف پزشکی از جمله 
علوم پایه
پیش کارورزی
دستیاری
بورد و ارتقاء
همواره دسترسی داشته باشیدجزوه های خود را منتشر کنید و کسب درآمد کنیدمجموعهای ابی نظیر از کتاب های تست و آزمون های بین المللی داشته باشید.دست

بایک سایت امروزه اعتماد مشتریان خود را نسبت به خودتان از پیش بیشتر کنید نماد اعتماد کسب کار شما داشتن یک سایت خوب است با گروه طراحی سایت املاک میتوانید یک وب سایت برای خود داشته باشید لذا این راه هم در نظر داشته باشید که از این روش میتوانید به طور ویژه ای از نقاط مختلف بازدید داشته باشد و محدود به یک منطقه نباشد با این روش یه سود بیشتری نسبت به قبل کرده اید در واقع سرمایه گذاری روی خودتان شما میتوانید برای مشاوره به شماره موبای
انواع کاشت ناخن
مقدمه
کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین ناخن می‌باشد که در آن به چند طریق نوعی از مواد، به شکل ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. برای این کار سطح ناخن‌ها را به وسیله سوهان برقی می‌تراشند تا جایی که لایه خیلی نازکی از ناخن باقی بماند. این کار برای این است که زیر مواد مورد استفاده در کاشت ناخن که قرار است جای ناخن اصلی فرد را بگیرد برجسته نباشد تا طبیعی‌تر به نظر برسد و هر چه ناخن کاشته شده برجستگ

مؤمن اعتقاد جازم نسبت به اصول دین و فروع دین دارد، مثلاً ممکن نیست انسان اعتقاد قطعی بروز حساب داشته باشد، و همواره آن روز را در خاطر داشته و بیاد آن باشد در عین حال پاره‌ای گناهان را مرتکب شود (و بالاخرة هم یوقنون) چنین کسی نه تنها مرتکب گناه نمی‌شود بلکه از ترس، بقرق گاه‌های خدا، نزدیک هم نمی‎ گردد.

#صفات_فردی
#ویژگی_مومنان
شرکت خدمات نظافتی امروزه کارهای نظافت منزل و شرکت و راه پله و ساختمان و ... را دارد.
امروزه برای تمیزکردن چه راه  حل های مناسب و زود بازده می باشد ، که بعد از نظافت بتوان رضایت کارفرما را نیز داشته باشیم.
در اول مراحل باید نظافتچی آماده به کار داشته باشیم ف
در دومین مراحل باید استفاده محصولات شوینده را کاملا نظافتچی آموزش دیده باشد.
سوم مراحل حتما در زمان خواسته شده باید دقت کافی داشته باشد.
تمیزکردن برای هر نیروی خدمات از روش های مختلفی می توا
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب.
الحمدلله رب العالمین، افتخاراین را داشته ایم که در طی ۹ روز، وبلاگ تمدن سیاه، بیش از ۱۰۰ بازدیدکننده داشته باشد.
امیدوارم که توانسته باشیم رضایت بازدیدکننده هارا داشته باشیم و توانسته باشیم واقعا ذره ای از غرب وحشی را به نمایش گذاشته باشیم.
ضمن درود بر روح مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خمینی(ره ) و سلام محضر حضرت امام زمان(عج) و همچنین حضرت آیت العظمی خامنه ای، از خداوند می خوا
بسم‌الله...
سلام!
+
دوری، دوری است. طول مدت و فاصله‌ش تسکین‌ش نمی‌دهد.
فرقی نمی‌کند آن کسی که دوست‌ش داری، رفته باشد جایی دور در شهرِ تو و یا جایی دور در این عالم. فرقی نمی‌کند قرار است چند وقت این دوری ادامه داشته باشد.
اوضاعِ آدمی‌زاد در این دوری پریشان می‌شود.
انگاری امنیتِ تو در کنار کسی است که عزیزِ توست.
حالا، یک کمی می‌فهمم چرا هم‌سران رزمنده‌ها طی سال‌های جنگ امنیت ظاهریِ شهر خودشان را رها می‌کردند و می‌رفتند دزفول و اندیمشک و
در زندگی هر کس ممکن است شرایطی پیش بیاید که نیاز به خودروی اجاره ای و بدون راننده داشته باشد.
مثلا قصد مسافرت دارد اما وسیله نقلیه ندارید یا خودروی شما خراب شده است و تا زمان تعمیر نیاز به یک خودروی شخصی دارید یا برای مراسم عروسی خود به دنبال یک خودروی لوکس و شیک هستید همه اینها می تواند دلایلی برای اجاره خودرو باشد.
اما سعی کنید که از موسسه ای اجاره کنید که هم قیمت های مناسبی داشته باشد و هم معتبر باشد.
موسسه رنتینال یکی از بهترین و قدیمی ترین
امام. صادق ع باصحابش میفرمود از خدا پروا کنبد و براددانی خوش  رفتار باشید در راه خدا باهم. دوستی کنید و پیوستگی داشته.  باشید و مهر ورزبد بدیدار وملاقات یگدیگر   روید و امر ولایت. مارا مذاکره کنید وانهارا زنده دارید 2 وفرمودبا یکدبکر پیوستگی.  و خوش. رفتاری  و مهر وورزی داشته باشید وبرادرانی نیکو کار باشید  چنانکه خدای. عزوجل  دستورتان داده 3. و 4  وفرمود با یکدیگر  پبوستگی و خوش. رفتاری و مهر ورزی.   و عطوفت  داشته باشید  فر مود. با یگدیگر پی
چگونه یک کنفرانس خوب داشته باشیم؟
 هدف از یک ارائه چیست؟!
هدف از نحوه ارائه می تواند شامل : دادنِ اطلاعات به مخاطبان باشد و همچنین قانع کردنِ آنها درموردِ چیزی ، یا تربیت، جذب کردن و برانگیختنِ مخاطبان در موردِ چیزی باشد.
همچنین باید به یاد داشته باشیم در نحوه ارائه شیوه‌ی نزدیک شدن به موضوع نیازمندِ اینست که پس از اتمامِ ارائه ، چه اثری بر مخاطبان بگذاریم. هدف باید هم برای ما (ارائه دهنده) و هم برای مخاطبان مفید باشد.

مخاطبین خود را شناسا
مورچه کوچکی بود که هر روز صبح زود سرکار حاضر می شد و بلافاصله کار خود را شروع می کرد.
مورچه خیلی کار می کرد و تولید زیادی داشت و از کارش راضی بود.
سلطان جنگل (شیر) از فعالیت مورچه که بدون رئیس کار می کرد، متعجب بود.
شیر فکر می کرد اگر مورچه می تواند بدون نظارت این همه تولید داشته باشد، به طور مسلم اگر رئیسی داشته باشد، تولید بیشتری خواهد داشت.
بنابراین شیر یک سوسک را که تجربه ریاست داشت و به نوشتن گزارش های خوب مشهور بود، به عنوان رئیس مورچه استخ
معلم شاد میتواند باعث شاد شدن دانش آموزان شود 
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم می کند، چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزان پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان بوجود خواهد آمد. معلم با انواع روش های تدریس آشنا باشد. اطلاعاتش به روز باشد، معلم باید بداند که دانش آموزان دارای تفاوت های فردی هستند و نیز باید با روش های تشویق وتنبیه آگ
همیشه اینطور نیست که آدمهایی که دوستت دارند برای همیشه دوستت داشته باشند، شاید هم برای همیشه دوستت داشته باشند اما برای همیشه با تو نمی مانند و تو، یک روز از خواب بیدار میشوی و میبینی اویی که دوستت داشته بی هوا و یکهو رفته و خروار خروار خاطره جاگذاشته توی قلبت و خروار خروار حسرت روی دوشت و تو می مانی و یک عمر این پرسش بی پاسخ که چرا بلد نیستی کسانی را که دوستت دارند دوستشان داشته باشی.
                                                لا اله الا الله سبحان الشافی الکافی
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه را بول بسیار آید در اول صبح ناشتا هفت بار از آیه لو انزلنا هذا القران تا آخر سوره حشر را بخواند
شفا یابد
واگر حبس البول داشته باشد باید زیاد قران بخواند تا رفع شود
اگر عسر البول ( سختی خروج بول) داشته باشد یا دچار قولنج شده باشد آیه زیر موثر است
ثم قست قلوبکم من بعد ذلک فهی کالحجارة او اشد قسوة وان من الحجارة لما یتفجر منه الانها
مردی که واقعا  به همسر خود علاقه مند باشد .
بدون هیچ گونه تردیدی وفادار خواهد بود .
ولی از آنجایی که خانمها دارای روحیه حساس می باشند.
برخی اوقات به همسر خود شک خواهند کرد.
 نشانه های مرد وفادار
او سپاسگزار شما می باشد:
اگر همسر شما به سپاسگزاری از شما بپردازد .نشانگر این می باشد که از رابطه عاطفی خود دارای رضایت است.و همین طور دارای  اعتماد به نفس کافی می باشد.اگر در رابطه با جایگاه شما و خودش در این رابطه احساس بدی داشته باشد .هیچگاه به خاطر دا
 ارتفاع دست انداز یا O.K.B (اکابه) پنجره مطابق با بند ۴-۹-۸-۴ مبحث چهارم در صورتی که پنجره در فضایی نصب شود که کف آن فضا در ارتفاع بیش از ۰.۷متر از زمین یا فضای مجاور ارتفاع داشته باشد باید کف آن پنجره در ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر احداث شده و یا دارای جان پناهی به ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر از کف فضا باشد.

مطابق با بند ۴-۹-۸-۶ مبحث چهارم در صورتی که امکان اشراف از معبر عمومی مجاور به داخل فضاهای اقامت در ساختمان وجود داشته باشد لازمست کف پنجره فضاهای اقامتی د
اینکه یک گیاه باید در زمین مناسب باشد و از هوای خوب استنشاق کند و محیط مناسبی باید تا بتواند آن گیاه به طور شایسته رشد نماید و میوه ی نیکویی دهد، به من آموخت که یک انسان اگر بخواهد، به کمال خود و به انسانیت خود دست یابد، باید آموزگار خوب، کتاب خوب  و فضای خوبی را داشته باشد تا بتواند رشد خوبی داشته باشد؛
ادامه مطلب
فشرده سازی و پرس ضایعات یکی از مهم ترین کارهایی است که در پروسه جمع آوری و بازیافت ضایعات کارتن، پلاستیک و ... انجام می گیرد تا هزینه حمل و نقل به حداقل رسیده و جای کمتری اشغال گردد.
بر خلاف تصور رایج، دستگاه های پرس و فشرده سازی، دستگاه های ساده ای نیستند و بسته به کاربردشان، ویژگی های متفاوتی باید داشته باشند.
برای پرس کارتن ضایعاتی از دستگاه پرس عمودی استفاده می شود، دستگاه پرس می بایست دارای شاسی محکمی بوده و از ورق های بسیار ضخیم استفاده
         زنده نگه داشتن سنت های  پیامبر ص 
 آیه قرآن ، اطعوا الله و اطیوا الرسول 
از خداوند و رسولش اطاعت کنید
  حدیث درباره سنت های رسول الله 
 مَنْ احْیا سُنَتی فَقد أحَبَّنی ومَنْ أحَبَّنِی کانَ مَعِیَ فِی الجَنَّةِ
ترجمه ،هرکس سنت مرا زنده کند به طور قطع مرا دوست داشته و کسی که با من محبت و دوستی داشته باشد به همراه من در بهشت است
سنن ترمذی
⁦✍️⁩خدا چگونه به وجود آمده؟ کی به وجود آمده؟
یک سوال میپرسم؛ خدا کی نبوده؟ خدا همیشه وجود داشته است.
به موجودی که از هیچ به وجود آمده ممکن الوجود میگویند مثل انسان و... .
هر ممکن الوجودی(مثل انسان) نیاز به یک مرجح(به وجود آورنده) برای به وجود آمدن دارد؛ حال اگر مرجح یک ممکن الوجود مثل انسان یک ممکن الوجود دیگر باشد دوباره خود آن هم احتیاج به مرجح دیگری دارد و همین طور تا بی نهایت ادامه دارد. 
و چون تسلسل(ادامه تا بی نهایت) باطل است، باید به مرجّ
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
یک بار شنیدم که هر چیزی و جهانی باید یک میخ طویله داشته باشد و جهان اطراف آن شکل بگیرد.شاید برای جهان مفهوم"خدا" باشد و برای هر کس فرقی داشته باشد.به میخِ طویله ی خودم زیاد فکر کردم.اینکه چه چیزی بنیانِ زندگی ام میشود و بقیه چیزها را در اطرافش کنار هم میچینیم.لذت بردن از زندگی؟به درد بخور بودن؟هنوز دقیق پیدایش نکرده ام.انگار نیروها هنوز با هم درگیر هستند.یک روز در ستایشِ انزوا مینویسم و یک روز از نبودن ها دلگیرم.یک روز تصمیم میگیرم با علمم جها
تقوای ظاهر و باطن
 اگر کسی شعارهای الهی یعنی نشانه های دین را احترام بگذارد و بزرگ بشمارد ، این نشان می دهد که تقوای قلب و پاکی باطن دارد . یعنی هر کس خداترس است و در باطنش از خدا حساب می برد ، به نشانه های دینی احترام می گذارد و اینها را آشکار می کند .  درست خلاف حرف است که بعضی ها می گویند : باطن تو پاک باشد ظاهر را برای چه می خواهی .
می گویند مگر دین داری این است که موقع عزا پرچم سیاه بزنی یا ریش بگذاری یا حجاب داشته باشی یا اسم ائمه را روی بچه ات
با اینکه روز به روز شرکت های زیادی ظهور می کنند که خدمات هاست و میزبانی سایت را ارائه می دهند، اما پیدا کردن وب سرور خوب کار چندان ساده ای نیست.
اگر شرکتی که میخواهید از آن اقدام به خرید هاست اقدام کنید، ویژگی های زیر را نداشت بهتر است گزینه دیگری را بررسی کنید.
ــ دارای نماد الکترونیک معتبر باشد.ــ دارای آدرس فیزیکی معتبر و قابل رجوع باشد.ــ زمان پشتیبانی و کاری خود را به طور دقیق در سایت ذکر کرده باشد.ــ پشتیبانی خارج از ساعت کاری داشته باشن
1
بسم الله الرحمن الرحیم

این وبلاگ در تاریخ 23 دی 1398 راه اندازی شده است.
هدف از این وبلاگ جمع آوری عبرت ها از آیات قرآن کریم است . بنده در طول سالها احساس نیاز کرده ام که آیات قرآن را بیشتر بشناسم و در مورد تفسیر ها و درس هایی گوناگونی که میتوان از هر آیه برداشت کرد یک دانشنامه شخصی داشته باشم. به امید خدا این وبلاگ تمرکز روی این مسیر خواهم داشت و اوقات زیادی که صرف اتلاف در فضای مجازی و کارهای بیخود میشود را در جهت قرآن سرمایه گذاری میکنم. ان شا
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
با استفاده از چریدن گوسفندان انرژی مورد نیاز برای بقا و ادامه زندگی خود را دریافت می کنند.
چرا در فضای باز می تواند برای پرورش دهنده جنبه اقتصادی داشته باشد . البته نکته مهم این است که دامدار یا چوپان از شیوه صحیح استفاده از چراگاه اطلاع داشته باشد .
انواع مختلف مرتع :
- مرتع پر درخت 
- مرتع بدون درخت 
- چرای باز 
- چرای بسته 
مجموعه گوسفند زنده چندین سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است و تمامی دام ها سالم و بهداشتی اند .
این بیماری نیز مانند بسیاری از بیماری های روحی ممکن است نتیجه چند عامل مختلف باشد از جمله:
1. تفاوت های مغزی؛ برخی موارد غیرطبیعی در ساختار یا نوروشیمی مغز ممکن است در ایجاد اختلال خود زشت انگاری سهم داشته باشد
2. ژنتیک؛
برخی مطالعات نشان داده اختلال خود زشت انگاری معمولا در افراد یک خانواده
که دچار این اختلال یا اختلال وسواسی اجباری هستند بیشتر دیده می شود.
3. محیط؛ محیط
زندگی، فرهنگ و تجربه های فردی نیز تاثیر زیادی در بروز این اختلال دارد
داستان اول: بده بیاد
داستان از اونجا شروع می شود که خرداد امسال بود که یک روز از خواب بلند شدم و به تمام مشکلاتی که بر سرمان ریخته شده بود فکر می کردم. هر چه بیشتر به آن فکر می کردم بیشتر به این نتیجه می رسیدم که مشکلات چقدر زیاد و پیچیده و در هم تنیده شده اند.
اما در این میان داستان نکته ای بود که برای من بسیار جای تعجب داشت. من حالم خوب بود و اصلا ناراحت نبودم!
برای خودم خیلی عجیب بود، با حبیب (دوست و شریکم) تماس گرفتم و همین مسئله رو با او در میا
پس گرفتن جهیزیه پس از فوت همسر
 از فوت شوهر زوجه بایستی توانایی آن را داشته باشد که به راحتی زندگی خویش را ادامه دهد و حق یا حقوقی که پیش از درگذشت شوهر داشته، در نبود او نیز داشته باشد؛ مطالبه مهریه و استرداد جهزیه یکی از این حقوق است.
زن نیز مانند مرد می‌‌تواند در اموال خود هر تصرفی که خواست، انجام دهد و در مسایل مالی خود استقلال تام دارد‌. درصورتی که زوجه در اوایل زندگی زنانشویی، جهزیه خریداری کرده و با خود به خانه همسر برده باشد، اجازه د
خرید پنجره upvc رنگی ایرانی وین تک برندی خواهد بود که در
ساخت و تولید آن از بهترین پروفیل و مواد اولیه مرغوب استفاده
شده باشد و در ساخت آن از آزمایشات تخصصی در سطح بالا بهره مند شده باشد و
شرکت تولیدکننده آن دارای نمایندگی معتبر و استاندارد جهانی باشد و در خرید پنجره upvc رنگی ایرانی وین تک باید بهترین مقاومت در برابر
ضربه و دما را داشته باشند و عایق گذاری در آنها به صورتی باشد که کمترین
هدر رفتن انرژی را داشته باشند و کمترین آلودگی صوتی از آن
۵ عامل میتونه داشته باشهفیوز f۲۵فیوزهای جعبه تقسیم کالسکه ای اگر دارای یونیت فن باشد یونیت فن یا asuرله aسنسور تحریک فناگر فنها دور ارام کار کنند اما دور  تند هیچ کدام کار نکند بس نتیجه میگیریم هردو موتور فن سالم استسه عامل میتونه در این امر دخالت داشته باشه که فنها در دور تند کار نکنندفیوزf۵اگر دارای یونیت باشه یونیت یاasuرله بیاگر فنها در درجات غیر استاندارد نوسان داشته باشند میتونه اگر دارای یونیت باشه درجه اول از یونیت یا  دارایasu  باشد د
لینکدونی تلگرام لیست تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند.
کانال لینکدونی کانال تلگرامی می باشد که لینک گروه های چت تلگرام، گروه گپ تلگرام و .... را منتشر می کند.
گروه های تلگرام در لینکدونی ممبر واقعی می گیرند و می تونند شلوغ بشند و رشد کنند.
گروه چت تلگرام ، وفتی اعضای بیشتری داشته باشد.
می تواند به چیزهای مفید و سودمندی برسد.
فقط کافی هست تا گروه تلگرام خودتون رو بسازید.
و برای گروه تلگرام خودتون عنوان مناسب انتخاب کنید.
و برای گروه تلگرامتون
اگر در جامعه‌ای خانواده مستحکم شد و زن و شوهر حقوق یکدیگر را رعایت کردند و با هم اخلاق خوش داشته و سازگاری نمودند و با همکاری هم مشکلات را بر طرف نموده و فرزندان را تربیت کردند، جامعه‌ای که این طور خانواده‌ها را داشته باشد، به صلاح خواهد رسید و نجات پیدا خواهد کرد و اگر مصلحی در جامعه باشد می‌تواند این طور جوامع را اصلاح نماید. اگر خانواده‌ای نبود، بزرگ‌ترین مصلحین هم بیایند نمی‌توانند جامعه را اصلاح کنند. ۱۳۷۲/۶/۱۴

تجربه های جدید و ترس کمتر پرنده
بیرون آوردن پرنده از قفس و گردش موجب می شود پرنده نسبت به محیط های نا آشنا در کنار افراد آشنا ترس کمتری داشته باشد. حتی روی دست گرفتن طوطی و بردن او به محل های نزدیک می تواند ترس او را بهبود ببخشد. حتی اگر پرنده از محل زندگی (قفس) خود بیرون نمی آید نیز این کار لازم می باشد. پرنده شما از محیط های جدید لذت می برد، و تجارب پیشرفته ای بدست می آورد و هنگامی که به محل زندگی خود برمیگردد احساس امنیتش نسبت به اطراف بهبود می
2576 - «رضا تقی‌زاده» سلطنت‌طلب مقیم لندن، از نزدیکان «ربع پهلوی» و کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، با بیان اینکه آمریکا رئیس دنیا است، گفت: “اگر خدا را قبول داشته باشیم که بر جهان مسلط است، باید در زمین هم یک کشور باشد که بر دیگر کشورها تسلط و ریاست داشته باشد. این رسالت آمریکاست که نظم جهانی را برقرار کند.آمریکا باید به شکل هرمی بر کشورهای دیگر مسلط باشد...”لینک منبع: www.b2n.ir/829573
دانلود فایل اصلی
ولتاژ گام اختلاف ولتاژ مابین دو مکانی است که گام‌ها جدا از هم بر روی زمین برق دار قرار می‌گیرند. برای مثال، اگر شما روی زمین برق دار بایستید، اختلاف قابل ملاحظه‌ای در ولتاژ بین محل قرارگیری هر پا می‌تواند وجود داشته باشد و جریان الکتریکی می‌تواند از یک پا به پای دیگر جریان یابد.

اگر پای شما بر روی زمین برقدار دور از هم قرار گیرد، الکتریسیته می‌تواند از میان بدن شما از جاییکه ولتاژ بالاتر است به جاییکه ولتاژ کمتری دارد، جریان یابد. اگر پ
رهن کارگاهیک ملک تجاری یا صنعتی انواع مختلفی از کاربری‌ها را ممکن است داشته باشد. برای مثال یک مغازه ممکن است به منظور تأسیس یک فروشگاه پوشاک اجاره شود و یا اینکه بعنوان داروخانه از آن استفاده شود . یا رهن کارگاه برای تولید پوشاک باشد یا لوازم صنعتی تولید شود. کاربری‌های دیگری مانند رستوران، مکانیکی، سوپرمارکت، فست فود و… نیز وجود دارند که به طور طبیعی جزو عوامل تعیین‌کننده برای اجاره ی یک مغازه محسوب می‌شوند.و همچنین کاربری های دیگری
هیپوکسی مغزی: انواع و علل
هیپوکسی مغزی وقتی اتفاق می افتد که مغز اکسیژن کافی دریافت نمی کند. کمبود اکسیژن برای این عضو حیاتی بسیار خطرناک است. در مقاله امروز به شما خواهیم گفت که بیشترین علل چیست.
هیپوکسی مغزی هنگامی رخ می دهد که کمتر از میزان طبیعی اکسیژن به مغز جریان داشته باشد . یک جریان طبیعی اکسیژن به مغز قادر است عملکرد صحیح داشته باشد ، طبق نیاز بدن .
ادامه مطلب
بهمن گفت: "می دانی من اگر دختری داشتم دوست داشتم با چه کسی وصلت کند؟ با کسی که متّقی و با ایمان باشد؛ چون اگر او را دوست داشته باشد، به او احترام می گذارد و اگر از او نفرت داشته باشد، به او ظلم نمی کند."
+ عشق در برابر عشق - امید کوره چی
بعد از دیدن فیلم کره‌ای انگل (parasite) تازه فهمیدم می‌شود یک فیلم اجتماعی ساخت که در آن لازم نباشد نوید محمد زاده شیشه بفروشد یا شیشه بکشد یا آشپزخانه داشته باشد یا برادرش آشپزخانه داشته باشد.
نشان دادن بدبختی‌های قشرِ فقیرِ بدبختِ فلک زده بدون پیام مشخص و مرزبندی روشن به بدبختی‌هایمان اضافه می‌کند.
یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی⚠ اگر غرغرو باشد⚠ اگر عصبی باشد⚠ اگر بهانه گیر باشد⚠ اگر استرس داشته باشد⚠ اگر بی اعتماد به نفس باشد⚠ اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد،❎ ارزش های خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد دادزنان خوش بین جذابند؛ جذاب بودن مهمتر از زیبا بودنستزیبایی عادی می شود؛ اما جذابیت عادی نمی شودچرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است.@Hamsardary
یک مشاور و مدرس بازاریابی و فروش باید
1- دانش آکادمیک در زمینه مدیریت بازاریابی و فروش داشته باشد
متاسفانه امروزه تعداد زیادی از در امر مشاوره فروش ورود پیدا کرده اند که هیچ تخصص و سر رشته ای در زمینه مدیریت، بازاریابی، فروش و برندینگ را ندارند. این افراد با روش هایی همچون تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام توانسته اند نظر بسیاری را جلب کنند ولی آنچه در عمل برای شرکت ها و کارخانجات حاصل آورده اند چیزی جز زیان و ضرر
جلوی در خانه ما چند درخت چنار قدیمی هست که شهرداری هنوز قصد جانشان را نکرده. صبح ها که از خواب بیدار می شوم، اگر حضرت موبایل اجازه بدهد، اولین چیزی که چشم های تشنه ام را غرق می کند، همین درخت ها هستند. درختهایی که تمام حجم منظره ای که پنجره به رخ اتاق می کشد را پر کرده اند. اینطور صبح ها، دعا میکنم همه چنین پنجره ای در خانه شان داشته باشند. همه جلو در خانه شان چنار داشته باشند، آن هم نه فقط یکی. خدای جان، بخواه که داشته باشند. اگر در دنیا نشد، در ب
"هیچ انسانی زندگی بی لکه نمی تواند داشته باشد ؛  حتی اگر زندگیش مانند برف روی اورست هم باشد"
✍️ مصطفی ملکیان
یک حقیقت این است که تو، پاک مطلق نمی توانی زندگی بکنی. این همه ی ما را رنج می دهد. هیچ کسی نیست که جویای پاکی مطلق نباشد، اما این پاکی مطلق در وسع هیچ انسانی نیست. هیچ انسانی زندگی بی لکه نمی تواند داشته باشد. هر انسانی، حتی اگر زندگیش مانند برف روی اورست هم باشد، اگر دقت بکند و با چشم تیز تر به آن بنگرد، می بیند که لکه های ریز سیاهی مانند
1- مالیت داشته باشد.
2- قابل تملک و نقل و انتقال باشد.
3- معلوم و معین باشد.
4- قدرت بر تسلیم و تسلم داشته باشد.
⚜️⚜️ انواع مهر ⚜️⚜️
⭕️مهر المسمی: مهری است که در عقد نکاح تعیین شده یا تعیین آن به عهده شخص ثالثی گذارده شده است.
⭕️مهر المثل: مهری است که در نکاح مفوضه البضع به حسب شرافت و اوضاع و احوال زوجه به او داده می‌شود. (ماده 1091 ق.م)
⭕️مهر السنه: مقدار آن 5 / 262 مثقال پول نقره مسکوک است.
⭕️مهر المتعه: مهری است که در نکاح مفوضه البضع شوهر به زن

- اگر کسی فقط یک دوست داشته باشد که در مواقع لزوم بتواند به او تکیه کند و روی حمایت او حساب کند ممکن است روزی این فرد خسته شود یا به هر دلیلی در دسترس نباشد، پس بهتر است که هر کس چند دوست نزدیک و قابل اعتماد داشته باشد.

- طبیعی است که انسان‌های مختلف، کارها و خدمات متفاوتی می‌توانند ارایه کنند، مثلا داشتن یک دوست که از درایت و منطق خوبی برخوردار است و در موقع لزوم مشاوره فکری مناسبی می‌تواند ارایه کند، در کنار داشتن دوستی مهربان و دلسوز که
سم الله

چند جمله خطاب به دوستان ولایی و انقلابی

شاید هر کدام از ما حدس‌هایی راجع به سخنانی که قرار است امروز حضرت‌آقا در خطبه‌های نماز جمعه داشته باشند بزنیم؛ یا دوست داشته باشیم ایشان فلان‌‌چیزها را فلان‌طور بگویند...این‌ حدس و آرزوها لزوماً بد نیستند؛ ولی یادمان باشد «جایگاه» ها را فراموش نکنیم... اگر برخی صحبت‌های ایشان برخلاف حدسیات یا میل‌های ما بود، جا نخوریم و جا نزنیم!ما هستیم که تکلیف‌مان تبعیت از ایشان است.
علامه حسن‌زاد
هر فردی که تمایل به خرید بیمه عمر دارد باید با برخی از شرایط بیمه عمر آشنا باشد. شرایط عمومی بیمه عمر کارآفرین، در واقع تعهدات بیمه‌گر و بیمه‌گذار است که در بیمه نامه عمر باید رعایت شود. البته چند مورد مهم که هر فرد بیمه شده ای در زمان خرید بیمه عمر باید در نظر داشته باشد عبارتند از:
سقف سنی برای داشتن بیمه عمر کارآفرین تا ۶۵ سال می باشد و هر فردی از زمان تولد می تواند پوشش بیمه عمر کارآفرین را داشته باشد البته به شرطی که مجموع سن بیمه شده و م
قالی های منزل از وسایل مهم در خانه
میباشند که روزانه در رفت و امد هستیم و دچار آلودگی میشوند از این رو
رسیدن به قالی ها مهمترین کار های خانه است .قالی ها اگر گرد و خاک
داشته باشد  و یا آشغال داشته باشد حتما قبل از قالیشویی باید جارو شوند پس
توصیه میشود قبل از سپردن به قالیشویی ، فرش هایتان را جارو کنید.جارو زدن قالی ها به روش صحیح باید صورت گیرد آیا میدانستید اگر به روش صحیح قالی های خود را جارو نکنید ممکن است قالی هایتان به خصوص دستباف دچار
• نکته‌ای که از : «وماانزل الیک و ماانزل من قبلک»سوره بقره، آیه ۴ استفاده می‌شود اینست که: خط روشن نبوت یک خط واحد است و خطوط جداگانه و مختلف نیست، یعنی اگر شما ایمان به همه‌ی پیغمبران دارید لازمه‌اش این است که همه‌ی پیغمبران سخن واحد یا سخنی مکمل سخن یکدیگر آورده باشند، و الا اگر بین سخن‌های آن‌ها تناقضی وجود داشته باشد ممکن نیست به همه ایمان داشته باشید، زیرا نمی‌شود انسان، هم به کسی اعتقاد داشته باشد و هم به کسی دیگر که ضد اوست،‌ چن
قبل از تصمیم گیری برای خرید یا فروش یک سهم بنشینید و سناریوهای مختلف پیش روی سهم رو بررسی کنید.
اگر شاخص کل مثبت باشد، شاخص کل روی حمایت یا مقاومت باشد، اگر سهم هم چنان اصلاح داشته باشد یا اگر اصلاح سهم تمام باشد و قیمت برگردد.
سناریونویسی و پیش بینی سناریو های پیش رو در یک ورود و خروج موفق بسیار ضروری است.
نقدینگی
تکنیکال
سناریونویسی
این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانه داشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت
توجه داشته باشید که برای خرید یک پارکت لمینت مناسب که دوام و عمر کافی برای شما داشته باشد حتما با به قابلیت های و ویژگی های فنی آن توجه نمایید ، یکی از مهم ترین قابلیتهای این کفپوش ها روکش لمینتی است که با آن محافظت می شود و از خط و خش افتادن روی کفپوش جلوگیری می شود. این روکش ها کلاس های سایشی متفاوتی دارند و رایج ترین آنها کلاس AC3 / AC4 و AC5 است که هر چه عدد ان بیشتر باشد یعنی مقاومت بیشتری در برابر ساییده شدن و رفت و آمد دارد !‌
اطلاعات بیشتر در : 
نافع بن ارزق بامام باقر  ع عرضکرد بمن بفرمایید خدا از چه زمانی نبوده تا بتو گویم از چه زمانی  بوده  منزه باد انکه همیشه بوده نه کمی نه کمی و همیشه باشد یکتا و بی نیازاست همسر و فرزند نگیرد  2 مردی از پشت بلخ امد خدمت حضرت رضا ع رسید و عرضکرد من از شما مساله ای میپرسم. میدانم جواب گویی بامامت معتقد شوم امام فرمود هر چه خواهی بپرس  عرض کرد بمن بگو. پروردگارت از  کی بوده وکجا بوده و چگونه بوده وتکهیه اش بر چیست امام فرمودخدای تبارک وتعالی  مکانرا
ثبت برند ، هرکدام از انواع شرکت ها ، مراحل ثبت تقریباً یکسانی دارند؛ هر چند در ثبت انواع مختلف شرکت، ارائه مدارک و مراحل ثبت، ممکن است تغییراتی جزیی را به همراه داشته باشد. بعد از ثبت شرکت، مهم ترین و اساسی ترین گام برای آن ، ثبت برند است. برند یا گرید ، علامت ،  نشانه و شناسه یک شرکت می باشد. شرکت ها با برند شناخته می شوند. ثبت برند نیز دارای مراحلی خاص می باشد؛ زیرا انتخاب یک برند ، برای یک شرکت به سبب تعدد شرکت ها، مشکل بوده و طبیعتأ برای طی نم
پاورپوینت تست های غیر مخرب - بازرسی چشمی جوش در 75 اسلاید

فهرست مطالب :
1- تست های غیر مخرب
2- Non Destructive Testing (N.D.T.)
3- مقدمه :
4- .بازرسی چشمی VisualinInSpection
5- آزمایش مایع نافذ TestPenetrationLiquid
6- آزمایش ذرات مغناطیسی Magnetic particle test
7- آزمایش ماوراء صوت Ultrasonic Test
8- آزمایش رادیو گرافی Radio Graphic Test(X-Ray)
9- تعریف
10- مختصری در مورد وظایف یک بازرس جوش
11- Inspection Tools
12- تعدادی ازعیبهای ظاهری جوش که باید مورد توجه یک بازرس جوش قرار گیرد:
13- ویژگی های بازرس جوش :
14- میبایست دارای اطلا
چگونه باسن بزرگ و زیبا داشته باشیم
چگونه باسنی بزرگ و خوش فرم داشته باشیم
چگونه باسنی بزرگ و برزیلی داشته باشیم
چگونه باسنی بزرگ و برجسته داشته باشیم
 چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم
مرتبط: برای سفید شدن پوست صورت چه باید کرد

نشانه های مرد وفادار
او سپاسگزار شما می باشد:
اگر همسر شما به سپاسگزاری از شما بپردازد .نشانگر این می باشد که از رابطه عاطفی خود دارای رضایت است.و همین طور دارای  اعتماد به نفس کافی می باشد.اگر در رابطه با جایگاه شما و خودش در این رابطه احساس بدی داشته باشد .هیچگاه به خاطر دا

یکوقت آقای پزشکیان که قبلاً وزیر بهداشت بودند و الآن هم نماینده مجلس هستند، در اجلاس نماز آمد و مثل قشنگی برای نماز جماعت زد.
من این مثال را از ایشان یاد گرفتم.
گفت:وقتی شما یک انگشت داری چه می‌کنی؟ تلفن می‌گیری. به کسی گفتند: شغل شما چیست؟ گفت: تلفن‌چی!
گفتم: تلفن چی اگر باشی یک انگشت بس بود. آدم با یک انگشت می‌تواند تلفن چی باشد.
اگردو تا داشته باشی سطل ماست بلند می‌کنی، سه تا داشته باشی پرتقال و سیب زمینی برمی‌داری. چهار تا داشته باشی سطل
قیمت سگ پامرانین عروسکی ارزانقیمت سگ پامرانین عروسکی ارزان براساس نژاد پامر باهم دیگر متفاوت است فاکتورهای مهمی را که در قیمت سگ پامرانین عروسکی ارزان و قیمت توله پامر تاثیر گذار هستند را مد نظر داشته باشیم .در نظر داشته باشید که یکی از اصلی ترین پارامترهای افزایش یا کاهش قیمت پامر شکل ظاهری و ابعاد این سگ هاست .
قیمت سگ پامرانین عروسکی ارزان
هر چقد سگ کوچکت ر باشد و ظاهری توپولتر داشته باشد قیمت بالاتری دارد . در این بین پارامترهای دیگری م
۱- کلسیم در حرکات گلبول های سفید نقش داشته و در نتیجه کمبود این عنصر میتواند منجر به کاهش توان سیستم ایمنی شود.
۲- کلسیم در انتقال جریانات عصبی و انقباضات ماهیچه ای نقش دارد
۳- در انعقاد خون نقش دارد
۴ – در ساخت استخوان، منقار، ناخن پرنده نقش دارد
۵- در انتقال جریانات عصبی و انقباضات ماهیچه نقش دارد
۶- اما مهمترین نقش کلسیم در بدن پرندگان زینتی ساخت پوسته تخم پرندگان، استخوان و منقار پرنده می باشد
نکته: برای جذب بهتر کلسیم از روده نیاز به ویتا
 نحوه نصب قرنیز pvc
برای نصب قرنیز pvc و MDF در ابتدا باید دیوار تمیز باشد و سطح آن هموار باشد. این قرنیز ها را با چسب به راحتی به دیوار چسبیده میشود، پشت قرنیز را چسب میزنیم و به دیوار میچسبانیم و بعد با دستگاه میخکوب در فاصله های کوتاه قرنیز را به دیوار محکم میکنیم. در گوشه ها و کنج باید زاویه دیوار و اندازه ایی که برای قرنیز استفاده میکنیم هماهنگ باشد تا بعد از نصب، قرنیز ها به هم فشار نیاورند و ترک خوردگی یا تغییر شکل در آنها به وجود نیاید.
امروز
کسی که می‌خواهد یک حسابدار شود باید به این نکته توجه داشته باشد که علاقه داشتن به ریاضیات یکی از شروط لازم برای این کار است. به کسانی که از ریاضی فراری هستند توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان سمت رشته‌ی حسابداری نیایند. به دلیل این که شما در حسابداری همیشه با اعداد و ارقام سر و کار خواهید داشت. البته تنها علاقه به ریاضیات نیست که از شروط لازم برای حسابدار شدن است بلکه یک حسابدار باید به اصول نگارشی هم مسلط باشد. علاوه بر این‌ها باید این نکته را
لوازم آرایش ابزاری برای بیرون کشیدن زیبایی های صورت ما که شامل گونه ها،چشم ها و لب ها هستند, می باشد. اما گاهی اوقات ما خیلی زیاد وکاملا غیر طبیعی از این وسایل استفاده می کنیم و این موضوع سبب می شود که نه تنها زیبایی صورت ما نشان داده نشود بلکه ظاهری زننده نیز داشته باشیم.
یکی از ویژگی های مهم آرایش دخترانه این است که کاملا ملایم و ساده باشد و در آن از روش هایی که معمولا خانم ها برای آرایش غلیظ استفاده می کنند، خبری نباشد. البته این هم به این م
 نشانه های مرد وفادار
او سپاسگزار شما می باشد:
همیشه ترس از نوشتن را در طول زندگی سی ساله ام به همراه داشته ام. شاید ترس از قضاوت شدن یا هر چیز دیگر. اینجا می خواهم خودم باشم بدون ترس از قضاوت شدن. اینجا را نگه می دارم تا زمان هایی که دوست داشتم بنویسم و اگر لازم شد غر بزنم از زمین و زمان و دانشگاه و استاد و همسر و .... و مگر نه این است که یکی از راه های تسکین افکار خشمگین نوشتن آنهاست؟! می خواهم در سی و یک سالگی الانم تجربیات و اتفاقاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کنم را بنویسم. مخاطب داشته باشد
بنام خدای مهربانی
این سوال خیلیهاست و بله بدون شک میتوان خیلی راحت ثروتمند شد .
فقط کافیه مسیر صحیح و با باور و ایمانی قوی حرکت کرد.
توکل بر خدای یکتا داشت و با ارامش خیال و بدور از هر گونه شک و تردید و ترس در مسیرهایی که خداری بزرگ بر سر راه ما قرار میدهد گام نهاد .
ثروت نعمتی بس بزرگ و زیباست و خداری بزرگ بر هر کسی که بخواهد و باورش داشته باشد عطا میکند .
پس دوست من اگر واقعا می خواهی که نعمت زیبای ثروتمند شدن را داشته باشی باید حتما بر خدای بزرگ
" از راه های پایداری و عمیق شدن محبت این است که محبت، خودخواهانه نباشد..
شاید جنبۀ شعاری داشته باشد. اما ..
اگر دو نفر، هر دو عاشق و دلدادۀ یک ذات با عظمت باشند، به نحوی که آن عظمت دلِ این دو را برده باشد و خودخواهی را از این دو گرفته باشد، در این صورت آن دو به همدیگر علاقه ای پایدار و ماندگار و عمیق پیدا خواهند کرد."
..
پ.ن: به روزگار که هیچش وفا میسر نیست..
ابزار های اصلی پیچ و رول پلاکیکی از ابزار های اصلی پیچ و رول پلاک سنگ نما، دریل برقی میباشد که برای سوراخ کردن کاربرد دارد. دریل باید قدرت کافی داشته باشد که بتواند سنگ را ببرد با توجه به اینکه سنگ  متریال اصلی ساختمان است دریل باید قدرت لازمه داشته باشد..
تلفن همراه: 09125445730
https://www.deltacover.ir/https://www.deltacover.ir/products/rollplock
یکی از دوستام می گفت، هر کسی خیلی خودش را دوست داشته باشه آنگاه سایرین را هم دوست خواهد داشت. 

ایده ایشان این بود که دوست داشتن دیگران به دلیل دوست داشتن خود است و هر چه خود را بیشتر دوست داشته باشید آنگاه دیگران را نیز دوست خواهید داشت.

ادامه مطلب
معرفی خود:اسم و فامیل - متولد سال؟کجایی هستید و سکونت فعلی و مذهب؟قد و وزن؟ سلامتی و مصرف دخانیات؟سابقه ازدواج ؟تحصیلات و شغل(در آینده!)؟تمایل وصلت با چه شهری و با چه فاصله سنی؟اعضای خانواده وشغل پدر؟ فرزند چندم؟میزان تقید به نماز؟از جهت زیبایی و نوع پوشش؟ وضعیت اقتصادی؟جدا شده یا همسر فوت شده را میپذیرید؟ نظامی یا طلبه یا مدافع حرم میپذیرید؟
حالا ملاک های واجب و مستحب خود را لیست کنید(یعنی دوست دارید همسر آینده شما چه شرایطی را حتما داشته/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها